Tilmelding til prøver
Vælg en prøvePrøveTidspunktBeløb DKK
Indfødsretsprøve06.06.19783
Medborgerskabsprøve06.06.19783
Prøve Dansk 116.05.20191362
Prøve Dansk 215.05.191362
Prøve Dansk 314.05.191362
Studieprøve13.05.191634
Studieprøve, skriftlig del13.05.19817
Studieprøve, mundtlig del11.06.19 - 21.06.19817
Valgte prøver
Vælg en prøvePrøveTidspunktBeløb DKK
Videre til oplysninger om personen